Αιμοπετάλιο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φοιτητική Ομάδα Εθελοντικής Αιμοδοσίας Πανεπιστημίου Αθηνών
 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για βασικές και προχωρημένες λειτουργίες του φόρουμ, μπορείτε να συμβουλεύεστε την κατηγορία "Λειτουργίες" ή να επικοινωνείτε με τον Admin με προσωπικό μήνυμα.

 

 Ένα αλλιώτικο γράμμα...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Φωτούλα

Φωτούλα


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2010
Ηλικία : 37

Ένα αλλιώτικο γράμμα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ένα αλλιώτικο γράμμα...   Ένα αλλιώτικο γράμμα... I_icon_minitimeΠεμ 06 Οκτ 2011, 10:14 pm

Αγαπημένο μου Αιμοπετάλιο,

Χαίρομαι πάρα πολύ που μετά από τόόόόόόσο καιρό ξαναμπαίνω στο καταπληκτικό φόρουμ σου και εύχομαι ολόψυχα Καλή Αιμοπεταλιακή Χρονιά!!!Ήρθε η ώρα να σε ξυπνήσουμε, εγώ και τα υπόλοιπα καλικαντζαράκια, χμ..με συγχωρείς Αιμοπεταλιάκια μετά τη χειμερία νάρκη στην οποία σε ερίξαμε, όπως μπορεί να καταλάβει κανείς από τα topic Merry Christmas, Καταχωρήσεις Χειμερινού εξαμήνου και άλλα τέτοια... πρόσφατα γεγονότα!!Αλλωστε, οι καιροί έχουν αλλάξει πολύ και νομίζω ότι η κοινωνία μας, της οποίας ο ιστός ρήγνυται όλο και πιο βαθιά χρειάζεται ακόμη περισσότερο εθελοντισμό, αλτρουισμό και αγάπη όσο και αν ουτοπικό φαντάζει αυτό στις μέρες μας!
Επειδή μου λείπεις πάρα πολύ αγαπημένο μου Αιμοπετάλιο, δεσμέυομαι ότι θα μπαίνω όσο πιο συχνά μπορώ στο φόρουμ σου, γιατί μέσα σε συτό νιώθω ασφάλεια και νιώθω και πολύ πολύ κοντά (σιγά θα πιάσουμε κορέους... Laughing ) στα καλικαντζαράκια μου, geek , άντε πάλι... στα αιμοπετάλιάκια μου!!(είναι που έχω στείλει λίγες περισσότερες φορές γράμμα στον Αι-Βασίλη..! santa ). Επίσης, σου υπόσχομαι ότι φέτος θα είμαι πολύ καλό παιδί!!Εγώ από εσένα δε θέλω κάτι ιδιαίτερα δύσκολο!!Μόνο να μη ξεχάσεις...και με να ενημερώνεις για τις δράσεις σου που είμαι σίγουρη ότι θα είναι πολύ σπουδαίες και να μην απογοητεύσαι όταν κάτι δεν πάει τόσο καλά, γιατί η προσπάθεια αξίζει περισσότερο!Α! και να στήριζεις τα νέα μέλη που είναι μικρά και λίγο ντροπαλά!Και να ακούς τα παλαιότερα...μπορούν να σε βοηθήσουν να δεις τη λύση, όταν από μόνο σου δεν μπορείς να τη δεις..!
Και όσο για μένα?Εγω θα είμαι πάντα εδώ... θα μαθαίνω νέα σου και θα σου στέλνω γράμματα!
Εξάλλου με περιμένει και μια αποστολή φέτος... να γίνω η Top Poster 2012 και να κατεβάσω από τη μπάρα της king την συναιμοπεταλιοπούλα Φλώρα Δελαράμπα! Καλή χρονιά να έχουμε!!

Σε αγαπώ πολύ και μου λείπεις!! I love you I love you
Ανδρίτσου Φωτεινή (? ετών)χιχιχ!! Laughing Very Happy Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μάκης

Μάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33

Ένα αλλιώτικο γράμμα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένα αλλιώτικο γράμμα...   Ένα αλλιώτικο γράμμα... I_icon_minitimeΤετ 19 Οκτ 2011, 7:36 pm

Αγαπημένη μας Φωτούλα!!!
Κατ'αρχάς πρέπει να σου πω πως το γραμματάκι σου ήταν πολύ ωραίο και το διακατείχε το ιδιαίτερο ύφος σου (η Φλώρα έχει κάτι να σου πει για τη σύνταξη σου... Razz tongue ) και το αστείρευτο χιούμορ σου!
Φυσικά και το Αιμοπεταλιάκι δεν θα ξεχάσει όσο εσύ το στηρίζεις και το αγαπάς, γιατί όπως ξέρεις και καλύτερα από εμένα, ποτέ δεν φεύγει κανείς από αυτή την ομάδα πραγματικά όσο συνεχίζει να νιώθει μέλος και μέρος της! Razz Wink
Οι δραστηριότητες μας για φέτος προβλέπονται και πολλές και συναρπαστικές γιατί ας μην ξεχνάμε ότι φέτος το αιμοπετάλιο γίνεται 10 χρονών!!! king drunken Και εσύ,ξέρω πως δεν θα ενημερώνεσαι απλώς, αλλά και θα συμμετέχεις και θα βοηθάς όπως και όπου μπορείς, όπως έκανες πάντα! I love you
Όσο για την μάχη της μπάρας, Laughing ένα έχω να σου πω...Κοίτα πρώτα να περάσεις εμένα και μετά στοχεύεις ψηλά!Δεν θα είμαι εύκολος αντίπαλος, στο υπόσχομαι! Twisted Evil
Υ.Γ:Η ηλικία σου, όσο κι αν προσπαθείς να την κρύψεις, φαίνεται στα στοιχεία που έχεις δώσει στο forum... Laughing tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ένα αλλιώτικο γράμμα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Αιμοπετάλιο :: Αιμοπετάλιο :: Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: